Oruç reis mah.İstanbul Ticaret Sarayı No:108/54 İstanbul
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

Hakkımızda

Scale Watcher Turkey
2010 yılında kurulan şirketimiz, çevre dostu arıtma sistemlerinin ülke distribütörlüğünü alarak çalışma hayatına başladı. İlk distribütörlüğümüz olan Scalewatcher Elektromanyetik Su Arıtma teknolojisi, bakteriyel kontaminasyon, tortular, pas, zebra midyeleri vb. İçin, hizmet hizmetlerinde ve işlem hatlarında kimyasal kullanmaya gerek kalmadan çevre dostu tasarımlar sunmaktadır.

Kendi üretim kanal tipi lamel arıtıcı ve trapez lamel arıtıcı sistemlerimizle kimyasal kullanım, güç ve iş gücü kaybı sorunları içme suyunda, atık su arıtımında, proses suyunda, nehir suyunda, maden işleme sularında ve soğutma kulesi suyunun şartlandırılmasında artan tortu etkisiyle çözülmüştür. çevreye duyarlı bir yaklaşıma sahip sistemler.

Firmamız trapez ve kanal tipi lamel plakalar, biyolojik ve kimyasal paket arıtma sistemleri, CFS arıtma sistemleri, tatlı su arıtma sistemleri, atık su arıtma sistemleri, deniz suyu arıtma sistemleri, nehir suyu arıtma sistemleri ve içme suyu arıtımı için proje tasarım, imalat ve uygulamaları sunmaktadır.