Oruç reis mah.İstanbul Ticaret Sarayı No:108/54 İstanbul
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

Hizmetler

Lamella Clarifier

2010 yılında kurulan şirketimiz, çevre dostu arıtma sistemlerinin ülke distribütörlüğünü alarak çalışma hayatına başladı. İlk distribütörlüğümüz olan Scalewatcher Elektromanyetik Su Arıtma teknolojisi, bakteriyel kontaminasyon, tortular, pas, zebra midyeleri vb. İçin, hizmet hizmetlerinde ve işlem hatlarında kimyasal kullanmaya gerek kalmadan çevre dostu tasarımlar sunmaktadır.

Kendi üretim kanal tipi lamel arıtıcı ve trapez lamel arıtıcı sistemlerimizle kimyasal kullanım, güç ve iş gücü kaybı sorunları içme suyunda, atık su arıtımında, proses suyunda, nehir suyunda, maden işleme sularında ve soğutma kulesi suyunun şartlandırılmasında artan tortu etkisiyle çözülmüştür. çevreye duyarlı bir yaklaşıma sahip sistemler.

Firmamız trapez ve kanal tipi lamel plakalar, biyolojik ve kimyasal paket arıtma sistemleri, CFS arıtma sistemleri, tatlı su arıtma sistemleri, atık su arıtma sistemleri, deniz suyu arıtma sistemleri, nehir suyu arıtma sistemleri ve içme suyu arıtımı için proje tasarım, imalat ve uygulamaları sunmaktadır.

Chevron – Kanal tipi Lamella

PVC kanallı lamellerimiz; suda bulunan çamur, kum ve siltler, kimyasal çökeltiler ve topaklayıcılardan sudan alınması gereken katı maddeler üretmektedir. Bu kirlenmeyi ortadan kaldırmak için en ekonomik çözüm paralel plaka çökeltileridir.

SW lamella arıtıcıları bu fiziksel prensibe dayanır. Birkaç bitişik tüp ve çoklu sedimantasyon düzlemleri oluşturan bir modüle monte edilmiş tek profillerden oluşur. Bu tasarım yerleşim alanını metrekare başına 6 ila 15 kat artırıyor. Bu nedenle, SW Lamella plakalarının kullanılması, daha küçük çökeltme tankları ve havuzları gerektiren yatırım, kimyasal ve bakım maliyetlerinizi azaltır.

Her türlü sedimantasyon havuzu için esnek uygulamalar

Çeşitli plaka düzenlemelere sahip sistemlerimiz kanalizasyon ve tatlı su arıtma tesislerinde optimizasyon sağlar. Çeşitli ebatlarda ve çeşitli açılardan (60-55 derece) üretilen lamel arıtıcı plakalarımız, eğim açısını değiştirerek her proses gereksinimi ve tank geometrisi için ayarlanabilir

Tasarım aşamasında hesapladığımız sedimantasyon alanı, Lamella düzenleme açısına göre belirlenir. Gerçek etki alanı, Lamella Modüllerimizi 55 veya 60 açıda düzenleyerek belirlenir. Atıksu Arıtma işlemleri için kullanılan Lamella plakalarımız, 60 m’de 1 m3 hacimli bir lamella bloğu oluşturmak üzere düzenlenirken, bu değer 55 derece düzenlemede 13 m2’ye yükseltilebilir.

Atık su Model - SW65

Temiz su Model - SW45

TRAPEZ LAMELLA

PVC veya PP’den imal edilen yamuk lamelli modellerimiz, istenilen ölçülerde ultrasonik kaynakla modül olarak uygulanmaktadır. Kullanılan malzemeler içme suyu ile uyumludur ve bu nedenle işçilik, güç, bakım ve kimyasal maliyetlerden tasarruf sağlayan dekantör uygulamaları için DSİ ve İSKİ projelerinde kullanılabilir. PP (polipropilen) içme suyu arıtma tesislerinde kullanılır.

Trapez Lamella Uygulamamız
  • Bitkinin arıtma verimini arttırır
  • Kimyasal gerekmediğinden işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar
  • Yağış havuzu kapasitesini arttırır ve ilave havuz yatırımını veya su kapasitesi artışını telafi eder
  • Daha etkili sedimantasyon ile sedimantasyon hızını arttırır ve güç verimliliğini arttırır
  • Su kalitesini önemli ölçüde arttırır
  • Trapez Lamella sistemimizin yatırım maliyeti, taşıyıcı çerçeveye ihtiyaç olmadığından diğer sistemlere göre daha düşüktür. Trapez Lamella ürünlerimiz, asitli ortamlara, toza ve bakteri oluşumlarına ve güneş ışığına karşı da dayanıklı, alev geçirmez malzemelerden yapılmıştır.

    Trapez Lamella Modellerimiz